Mamy zaszczyt zaprosić Was na obóz szkoleniowy: Treningi w wodzie z psem – Nosework, wraz ze Sniffer Wykrywanie Zapachów i Komunikacja.

Planujemy dla was dwa turnusy 31.07 -7.08 i 7.08-14.08r

Cena za turnus

  • Osoba trenująca z psem 1950 zł (zakwaterowanie, wyżywienie, dwa treningi dziennie: 1 wodny, 1 nosework)
  • Drugi trenujący pies 500 zł (dwa treningi dziennie: 1 wodny, 1 nosework)
  • Osoba towarzysząca 1200 zł ( zakwaterowanie, wyżywienie)
  • Dzieci (do 12 r.ż) 1000 zł (zakwaterowanie, wyżywienie)

Podczas turnusu szkoleniowego planujemy jeden dzień odpoczynku dla psów (środa), w trakcie którego (za dodatkową opłatą) planujemy spływ kajakowy, lub inne aktywności (gra terenowa), angażujące głównie „człowieki”.

Trenerzy

 

Magda Kierszniewska właścicielka Sniffer

Wykrywanie zapachów i Komunikacja. Przygodę zawodową z psami rozpoczęła w 2013 roku zdobywając kwalifikacje zawodowe tresera psów i zoopsychologa.
Od początku fascynował ją świat psiego nosa i wraz ze swoją sunią owczarka niemieckiego Frodą (8 lat) z wielkim zaangażowaniem trenowały mantrailing zdobywając GAK9 mantraling certyfication lvl 1(tropienie użytkowe), oraz wykrywanie zapachów (nosework).
W 2017 ukończyła kurs instruktorski wykrywania zapachów SCENT IMPRINT FOR DOGS, dzięki genialnemu psu – Frodzie, od razu na POMZIOMIE 2. Od tego czasu zaraża ludzi miłością do pracy węchowej.

Jakub Farkowski

Obecnie właściciel szkoły DAODOG, gdzie można wyszkolić psa, aby życie codzienne było przyjemnie dla człowieka i psa. Kuba zajmuje się również dogoterapią (AAI), to aktywność najbliższa jego sercu. Wraz ze swoim wspaniałym labradorem Joką wprowadzają ludzi małych i dużych w świat szkolenia psów terapeutycznych.
Kwalifikacje zawodowe zdobywał m.in. na studiach w warszawskiej SGGW na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Następnie rozpoczęcie pracy w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom. Przygoda trwa dalej i nie ma końca.

Zakwaterowanie

 

Ośrodek Delfin mieści się nad jeziorem Mikorzyńskim w miejscowości Półwiosek Stary w województwie Wielkopolskim. Pośród drzew, w towarzystwie ptaków i wiewiórek, można wyjątkowo dobrze odpocząć. Niewielka odległość do plaży i jeziora. Przyjemność snu w pokoju wypełnionym czystym leśnym powietrzem najlepiej docenia się rankiem, gdy pełni energii spojrzymy na piękny las i jezioro.

Dla naszych obozowiczów przewidujemy noclegi w domkach 2 i 4 osobowych:

Domki Leśne 2 i 4 osobowe

Okolice ośrodka stwarzają niepowtarzalny klimat, który pozwala na aktywny wypoczynek (pieszy, rowerowy, wodny, grzybobranie i wędkarstwo).

 

Zapisy