Miło nam przedstawić Magdę Kierszniewską, specjalistkę w zakresie psiej komunikacji i nosework właścicielkę szkoły dla psów Sniffer – Wykrywanie Zapachów i Komunikacja. Sniffer i Daodog współpracują ze sobą już od jakiegoś czasu ale teraz Magda prowadzi w naszej szkole wykłady z zakresu komunikacji psiej. Każdy nowy kursant naszej szkoły w Psim Przedszkolu i Psiej Zerówce będzie rozpoczynał swoją przygodę z psami wykładem z Magdą. Cieszymy się z tej współpracy i wierzymy, że dzięki temu osoby kończące naszą szkołę wyjdą z niezbędną wiedzą z zakresu psiej komunikacji. Poniżej trochę informacji o Magdzie:
Magda Kierszniewska właścicielka Sniffer

Wykrywanie zapachów i Komunikacja. Przygodę zawodową z psami rozpoczęła w 2013 roku zdobywając kwalifikacje zawodowe tresera psów i zoopsychologa.
Od początku fascynował ją świat psiego nosa i wraz ze swoją sunią owczarka niemieckiego Frodą (8 lat) z wielkim zaangażowaniem trenowały mantrailing zdobywając GAK9 mantraling certyfication lvl 1(tropienie użytkowe), oraz wykrywanie zapachów (nosework).
W 2017 ukończyła kurs instruktorski wykrywania zapachów SCENT IMPRINT FOR DOGS, dzięki genialnemu psu – Frodzie, od razu na POMZIOMIE 2. Od tego czasu zaraża ludzi miłością do pracy węchowej.