Joka ANGEL OF HEAVEN – mój i wielu osób anioł stróż.

 

Joka ANGEL OF HEAVEN – mój i wielu osób anioł stróż

Urodzony w 2013 roku i ze mną od 4 miesiąca życia. Mój wymarzony, wyczekany pies. Idealny w pracy, skupiony na zadaniu i z naturalną chęcią do współpracy z człowiekiem. Samodzielny, rozważny i wrażliwy na komunikaty i mowę ciała. Doskonały towarzysz podróży, nie sprawia problemu w nowych miejscach, lubi eksplorować nieznane mu obszary. Jego relacje z psami są poprawne ale raczej nie potrzebuje ich do szczęścia – typowy indywidualista.

Jako typowy retriever uwielbia pływać i mógłby nie wychodzić z wody – nie ma znaczenia czy temperatura jest na plusie czy minusie 🙂
Joka ma za sobą kilka wystaw, kursów, egzaminów i zawodów.
Jego poziom wyszkolenia to m.in. PT1, PT2, BH, pies terapeutyczny.
Angel Of Heaven  był tematem mojej pracy inżynierskiej „Przygotowanie psa do pracy w dogoterapii”

Jako psi terapeuta jest wzorem godnym do naśladowania.

 

 

Inka GINGER -moja nauczycielka spokoju i panowania nad emocjami.

 

Inka GINGER -moja nauczycielka spokoju i panowania nad emocjami.Urodzona w 2015 roku i ze mną od 2 miesiąca życia. Zupełnie inna od mojego samca. Szybsza, bardziej energiczna, czasem nerwowa w swoim zachowaniu. Lubi dziecięce zabawy z innymi psami, podgryzanie, kotłowanie, fikołki to jej drugie imię. Wskakiwanie na drzewa, przeciskanie się przez trudno dostępne miejsca w lesie to jej żywioł. Jej temperament i charakter sprawił iż Inka nie podołała trudnym wymaganiom stawianym psom pracującym w terapii. Dlatego też trenujemy obedience, dummy i pracę wodną. Inka podobnie jak Joka kocha pływanie i bardzo dobrze sobie radzi z wyciąganiem pozorantów z wody.

Inka ma świetny temperament do pracy sportowej.