Termin 21-27 lipiec

Miejsce:

Pomorze Środkowe.. nieopodal Borów Tucholskich.. na skraju Puszczy Człuchowskiej.. w środku lasu.. nad rzeką Brdą usytuowane jest gospodarstwo agroturystyczne „Łosiowisko”.

https://maps.app.goo.gl/iqvx9xm5cXwJEptr8

 

Motywem przewodnim naszego obozu jest tropienie użytkowe (mantrailing), treningi pracy wodnej i rally-o

Każdy pies w ciągu dnia będzie miał dwie aktywności z wymienionych poniżej:

  • trening pracy wodnej
  • trening mantrailingowy
  • rally-o

*plan tygodnia prześlemy w tygodniu poprzedzającym wyjazd

W środku turnusu robimy psiakom dzień przerwy w treningach. Ludzi zapraszamy wtedy na kajaki.

Tak o tym magicznym miejscu piszą gospodarze:

“To tu, w „Łosiowisku” choć Łosia nie ujrzysz, jak nigdzie indziej, w towarzystwie natury, zaznasz kojącej ciszy i spokoju. Czekają tu na Ciebie komfortowe pokoje, przepyszne posiłki oraz liczne atrakcje.

Z nami obejrzysz gwieździste niebo, pojedziesz na wycieczkę rowerową lub spacer po malownicznej leśno-jeziornej okolicy, weźmiesz udział w spływie kajakowym, skorzystasz z sauny rosyjskiej, poruszasz się na boisku, pobiegasz po lesie, a gdy będziesz mieć chęć po prostu odpoczniesz w krześle brazylijskim lub na trawie czytając książkę”.

Wieczorem zapraszamy na wspólne oglądanie i analizę materiałów filmowych ze śladów.

Koszt pobytu:

  • Osoba trenująca z psem 3500zł (osobny pokój)
  • Osoba towarzysząca 1600zł
  • Dodatkowy pies trenujący 1100zł
  • Dodatkowy pies nie trenujący 140zł
  • W koszt obozu wchodzi wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) i 2 treningi z psem.
  • Na terenie agroturystyki dostępna jest kuchnia. Dodatkowo mamy nieograniczony dostęp do kawy (expres) i herbaty 🙂
  • W przypadku diety wegańskiej lub specjalistycznej obowiązuje dodatkowa dopłata 20zł/doba

Instruktorzy obozu:

Anna Handzel, która na co dzień prowadzi szkołę MagicNose. trenerka psów ProCanin instruktorka zespołów tropiących instruktorka scent detection uczestniczka wielu warsztatów, seminariów i obozów tropieniowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych instruktorów między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Czech. Opiekunka dwóch wyżłów niemieckich 10 letniego Hektora i 4,5 letniej Nike. Hektor dwa lata temu stracił wzrok w wyniku choroby (zanik siatkówki), jednak dzięki temu, że od wielu lat jest bardzo aktywny węchowo (tropienie i detekcja) świetnie radzi sobie w życiu codziennym i nadal bardzo chętnie uczestniczy w tych aktywnościach. Psi węch i możliwości psiego nosa fascynują ją od lat. W pracy tropowej z psami dużą wagę kładzie na współpracę, komunikację i wzajemne rozumienie się całego psio-ludzkiego zespołu.

Jakub Farkowski. zoopsycholog,  instruktor Dogoterapii, inżynier zootechniki, behawiorysta, ewaluator testów PADA. Założyciel szkoły dla psów Daodog. www.daodog.pl. Razem ze swoim psem Joką pracował blisko 10 lat w dogoterapii. Za sobą ma około 1000 h zajęć wizytujących i terapeutycznych. Samodzielnie szkolił i prowadził zespoły wizytujące i terapeutyczne. Ze swoimi labradorami Inka i Joką mają zdaną certyfikację Pracy Wodnej. Treningi wodne prowadzi od 2016 roku.

W razie pytań prosimy o kontakt:

annahandzel@gmail.com

608552895

 

Zapisy:
Klauzula informacyjna RODO

Informuję, że:
1. administratorami Pani/Pana danych osobowych jest firma Jakub Farkowski DAODOG
z siedzibą w Mysiadle przy ul. Okrąg 21/5 oraz firma MagicNose Anna Handzel z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 18a zwanych dalej
Administratorami; Administratorzy prowadzą operacje przetwarzania Pani/Pana
danych osobowych,
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zleceń na proponowane przez firmę usługi oraz otrzymywania za pośrednictwem telefonii
komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych spotkań, na podstawie art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE
2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO. Dane będą również przetwarzane celem wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawianie faktur. Administratorzy przetwarzają następujące dane osobowe: adres email, nr telefonu, adres. Dane nie
będą udostępniane innym odbiorcom,
3. podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy; w przypadku niepodania
danych niemożliwe jest zawarcie umowy,
4. posiada Pani/Pan prawo do:
• żądania od Administratorów dostępu do swoich danych osobowych, ich
sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji,
w tym profilowaniu,
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami
prawa.

REGULAMIN OBOZU POCZUJ FLOW

1. Organizatorzy oraz uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania poniższego regulaminu.
2. W przypadku rezygnacji z obozu zwracana będzie cała kwota jeśli uczestnik zrezygnuje na minimum miesiąc przed wydarzeniem. W przypadku rezygnacji krótszej niż miesiąc pobierana będzie kwota kosztów administracyjnych w wysokości 500zł (chyba, że osoba znajdzie kogoś na swoje miejsce)
3. Uczestnik kursu zobowiązany jest posiadać ze sobą książeczkę zdrowia psa wraz z aktualnym szczepieniem na wściekliznę.
4. Uczestnik obozu zobowiązany jest przychodzić punktualnie na zajęcia z psem po spacerze, na którym pies załatwił swoje potrzeby fizjologiczne.
5. Pies podczas treningu musi być zapięty na smycz chyba, że instruktor wyda instrukcje mówiące o odpięciu psa ze smyczy podczas wykonywania konkretnego ćwiczenia.
6. Przewodnik jest odpowiedzialny za własnego psa przez cały czas trwania Obozu, zarówno
w trakcie trwania zajęć jak i w przerwach, zgodnie z art. 431 kodeksu cywilnego.
7. W trakcie Obozu na terenie ośrodka bezwzględnie wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy (chyba, że instruktor postanowi inaczej) i być pod kontrolą przewodnika.
8. Przewodnik ma obowiązek sprzątać po swoim psie.
9. Wszelkiego rodzaju agresywne zachowania w stosunku do psa lub innych uczestników obozu skutkować będą usunięciem z obozu
10. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wszelkie szkody osobiste i majątkowe uczestników Obozu. Za wszystkie szkody wyrządzone przez psy lub samego uczestnika odpowiada uczestnik.
11. W przypadkach rażącego łamania niniejszego regulaminu, w szczególności dotyczących stwarzania sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia psów lub ludzi, Organizator ma prawo usunąć osobę łamiąca regulamin z terenu obozu. W takiej sytuacji nie obowiązuje zwrot poniesionych kosztów.